Těšíme se na spolupráci

Ecolab Skinman Soft Protect 500 ml.

Kód: 6775
179 Kč / ks 216 Kč včetně DPH
Cena a termín na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ecolab Skinman Soft Protect 500 ml.
.
SKINMAN SOFT PROTECT je dezinfekční přípravek na ruce s plnou virucidní účinností. 
Tekutá forma obsahuje složky, které chrání pokožku: vitamín E, panthenol a glycerin. Pokožka se regeneruje a je intenzivně vyživována. Tato nová receptura byla speciálně vyvinutá pro opakovanou a častou dezinfekci pokožky rukou, vhodná zejména pro pracovníky ve zdravotnictví.
SKINMAN SOFT PROTECT je deklarován jako biocid. Pouze pro profesionální použití. Před použitím čtěte přiložené pokyny. Používejte dezinfekční přípravek bezpečně.
.
Jde o novou generaci dezinfekčního přípravku na ruce, který spolehlivě chrání všechny osoby v celém areálu nemocnice – zdravotníky, pacienty, terénní pracovníky, návštěvníky, širokou veřejnost. Nové složení přípravku je přátelské k pokožce, chrání ji a pečuje o ni, doporučujeme zejména při častých a opakovaných aplikacích.
Výhody:
garance plné virucidní účinnosti na pokožce rukou pro všechny uživatele
účinnost proti Norovirům po uplynutí 15 sekund
.
​Návod k použití: výrobek se neředí, je určen k přímému použití na nepoškozenou pokožku rukou. Ruce je nutné dostatečně smočit a dodržet expoziční dobu. Je nutné pečlivě dodržovat zásady bezpečného používání dezinfekčních prostředků. Prostudujte si pokyny uvedené výrobcem. Před každým použitím zkontrolujte etiketu.
.
Složení: 100 g přípravku obsahuje účinnou látku:  89 g ethanol
 
Karton = 24ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie
Záruka: 2 roky