Chcete slevu? Napište nám e-mail s žádostí o nacenění konkrétní položky

Ecolab Skinman Soft Protect 500 ml.

Kód: 6775
140 Kč / ks 169 Kč včetně DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ecolab Skinman Soft Protect 500 ml.

.

SKINMAN SOFT PROTECT je dezinfekční přípravek na ruce s plnou virucidní účinností. 

Tekutá forma obsahuje složky, které chrání pokožku: vitamín E, panthenol a glycerin. Pokožka se regeneruje a je intenzivně vyživována. Tato nová receptura byla speciálně vyvinutá pro opakovanou a častou dezinfekci pokožky rukou, vhodná zejména pro pracovníky ve zdravotnictví.

SKINMAN SOFT PROTECT je deklarován jako biocid. Pouze pro profesionální použití. Před použitím čtěte přiložené pokyny. Používejte dezinfekční přípravek bezpečně.

.

Jde o novou generaci dezinfekčního přípravku na ruce, který spolehlivě chrání všechny osoby v celém areálu nemocnice – zdravotníky, pacienty, terénní pracovníky, návštěvníky, širokou veřejnost. Nové složení přípravku je přátelské k pokožce, chrání ji a pečuje o ni, doporučujeme zejména při častých a opakovaných aplikacích.

Výhody:

garance plné virucidní účinnosti na pokožce rukou pro všechny uživatele

účinnost proti Norovirům po uplynutí 15 sekund

.

​Návod k použití: výrobek se neředí, je určen k přímému použití na nepoškozenou pokožku rukou. Ruce je nutné dostatečně smočit a dodržet expoziční dobu. Je nutné pečlivě dodržovat zásady bezpečného používání dezinfekčních prostředků. Prostudujte si pokyny uvedené výrobcem. Před každým použitím zkontrolujte etiketu.

.

Složení: 100 g přípravku obsahuje účinnou látku:  89 g ethanol

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení