Chcete slevu? Napište nám e-mail s žádostí o nacenění konkrétní položky

Ecolab Skinman Soft Protect 500 ml.

Kód: 6775
140 Kč / ks 169 Kč včetně DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ecolab Skinman Soft Protect 500 ml.

.

SKINMAN SOFT PROTECT je dezinfekční přípravek na ruce s plnou virucidní účinností. 

Tekutá forma obsahuje složky, které chrání pokožku: vitamín E, panthenol a glycerin. Pokožka se regeneruje a je intenzivně vyživována. Tato nová receptura byla speciálně vyvinutá pro opakovanou a častou dezinfekci pokožky rukou, vhodná zejména pro pracovníky ve zdravotnictví.

SKINMAN SOFT PROTECT je deklarován jako biocid. Pouze pro profesionální použití. Před použitím čtěte přiložené pokyny. Používejte dezinfekční přípravek bezpečně.

.

Jde o novou generaci dezinfekčního přípravku na ruce, který spolehlivě chrání všechny osoby v celém areálu nemocnice – zdravotníky, pacienty, terénní pracovníky, návštěvníky, širokou veřejnost. Nové složení přípravku je přátelské k pokožce, chrání ji a pečuje o ni, doporučujeme zejména při častých a opakovaných aplikacích.

Výhody:

garance plné virucidní účinnosti na pokožce rukou pro všechny uživatele

účinnost proti Norovirům po uplynutí 15 sekund

.

​Návod k použití: výrobek se neředí, je určen k přímému použití na nepoškozenou pokožku rukou. Ruce je nutné dostatečně smočit a dodržet expoziční dobu. Je nutné pečlivě dodržovat zásady bezpečného používání dezinfekčních prostředků. Prostudujte si pokyny uvedené výrobcem. Před každým použitím zkontrolujte etiketu.

.

Složení: 100 g přípravku obsahuje účinnou látku:  89 g ethanol

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie
Záruka: 2 roky